O značce

Night Pearl je již známá značka špičkových přístrojů pro nočního vidění a termovizních přístrojů. Zákazníci vyžadující tu nejvyšší kvalitu jí s produkty NIGHT PEARL dostávají. Pro dosažení prvotřídní kvality našich produktů totiž využíváme nejmodernějších technologií výroby mikro-kanálků zeislovače jasu obrazu, které jsou celosvětově dostupné. Mikro-kanálky zesilovače jasů obrazu tak disponují vysokou citlivostí znásobení zbytkového světla. Značka Night Pearl je významným obchodním partnerem světových dodavatelů MKZJO a mikrobolometrů. Mezi dodavale patří společnosti jako ULIS, Photonis, Katod. 

Nightpearl_seer50
Np22_(1)

Proto právě Night Pearl volí ti, kteří potřebují vidět v noci za všech okolností i bez použití přísvitu. Konstrukce přístrojů je navržena techniky vyvíjejícími přední optické soustavy nočního vidění pro největší společnosti na trhu. Optická soustava je pak tvořená systémem čoček s velmi rychlým ostřením a několikanásobně potažená antireflexními vrstvami nanášenými nejmodernějšími technologiemi. Night Pearl může pro toto všechno garantovat perfektní prostupnost zbytkového světla přes optiku k elektro-optickému převaděči a stává se tak dokonalým společníkem pro noční lov.

Miroslav Rudel

Lásku k přírodě jsem měl v sobě již od svého dětství a během mých studií veterinářství ještě zesílila. Lov se stal mým koníčkem, vášní a později i profesí. Během mých nočních lovů jsem nebyl plně spokojen s výrobky jiných značek, proto jsem je vylepšil a představil značku Night Pearl. Mé produkty jsou testovány přímo při lovu a poznatky tak získané jsou přímo převáděny do praxe.

 

Optiika0892

Prozkoumejte nabídku našich produktů.

Kvalitní zpracování, výkonná optika a pětiletá záruka. Vše co potřebujete.